Aktivity ústavu

Přednášky hostů Ústavu pedagogických věd

Na Ústavu pedagogických věd pravidelně přednáší řada českých i zahraničních odborníků nejen z oblasti výchovy a vzdělávání.

Eve Eisenschmidt: Future School – who is the leader?

2. 10. 2018

Prof. Eve Eisenschmidt (Univerzita v Tallinnu, Estonsko) přednesla přednášku pro studenty ÚPV na téma Future School – who is the leader? Discussion based on Estonian educational context.

Dr. Markéta Levínská: Kam dál po otevřeném kódování

29. 4. 2018

Dr. Markéta Levínská (Univerzita Hradec Králové) vedla tři metodologické workshopy na téma Kam dál po otevřeném kódování: Workshop o etnografickém psaní

Lenka Gajzlerová: Využití tabletů ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

10. 4. 2018

Lenka Gajzlerová (Institut výzkumu inkluzivního vzdělávání, Pedagogická fakulta, MU) přednesla přednášku pro studenty ÚPV na téma Využití tabletů ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

Přehled všech hostů

Semináře a konference pořádané ústavem

Vedle přednášek hostujících odborníků Ústav pedagogických věd pořádá nebo se podílí na organizaci řady konferencí, seminářů či odborných symposií.

Další semináře a konference

Ocenění studentů a zaměstnanců ÚPV

Studenti i zaměstnanci Ústavu pedagogických věd získali několik významných národních i mezinárodních ocenění.

Všechna ocenění