Aktivity ústavu

Přednášky hostů Ústavu pedagogických věd

Na Ústavu pedagogických věd pravidelně přednáší řada českých i zahraničních odborníků nejen z oblasti výchovy a vzdělávání.

Vesna Kovač: Academic writing workshop

16. 11.

Vesna Kovač: Academic writing workshop

Prof. Vesna Kovač (University of Rijeka, Chorvatsko): Academic writing workshop

Eve Eisenschmidt: School development and leadership research in Tallinn University

30. 3.

Prof. Eve Eisenschmidt (Univerzita v Tallinnu, Estonsko): School development and leadership research in Tallinn University

Přehled všech hostů

Semináře a konference pořádané ústavem

Vedle přednášek hostujících odborníků Ústav pedagogických věd pořádá nebo se podílí na organizaci řady konferencí, seminářů či odborných symposií.

Další semináře a konference

Ocenění studentů a zaměstnanců ÚPV

Studenti a zaměstnanci Ústavu pedagogických věd získali několik významných národních i mezinárodních ocenění. Vybraná ocenění najdete níže.

Všechna ocenění