Aktivity ústavu

Přednášky hostů Ústavu pedagogických věd

Na Ústavu pedagogických věd pravidelně přednáší řada českých i zahraničních odborníků nejen z oblasti výchovy a vzdělávání.

Eve Eisenschmidt: Future School – who is the leader?

2. 10. 2018

Prof. Eve Eisenschmidt (Univerzita v Tallinnu, Estonsko) přednesla přednášku pro studenty ÚPV na téma Future School – who is the leader? Discussion based on Estonian educational context.

Dr. Markéta Levínská: Kam dál po otevřeném kódování

29. 4. 2018

Dr. Markéta Levínská (Univerzita Hradec Králové) vedla tři metodologické workshopy na téma Kam dál po otevřeném kódování: Workshop o etnografickém psaní

Přehled všech hostů

Semináře a konference pořádané ústavem

Vedle přednášek hostujících odborníků Ústav pedagogických věd pořádá nebo se podílí na organizaci řady konferencí, seminářů či odborných symposií.

Další semináře a konference

Ocenění studentů a zaměstnanců ÚPV

Studenti a zaměstnanci Ústavu pedagogických věd získali několik významných národních i mezinárodních ocenění. Vybraná ocenění najdete níže.

Všechna ocenění