Informace pro studenty prvních ročníků

Adaptační program pro studenty prvních ročníků Ústavu pedagogických věd

Vážení a milí studenti,

vítáme Vás na Ústavu pedagogických věd. V rámci prvního semestru Vás čeká povinný předmět Obecná pedagogika, který je třeba si zapsat (studenti Pedagogiky pod kódem PGB002; studenti Sociální pedagogiky a poradenství pod kódem PBB001).

První část tohoto předmětu tvoří bloková výuka v prostorách Filozofické fakulty na A. Nováka 1. Jedná se o fyzicky nenáročný program složený ze vzdělávacích aktivit v učebnách i v nejbližším okolí fakulty. Budete mít příležitost poznat své spolužáky a vyučující, zeptat se na vše, co Vás o Vašem studiu zajímá, a získáte informace, které Vám významně usnadní studium zvoleného oboru.

Studenti programu Pedagogika jsou rozděleni na dvě části (informace o tom, který den je závazný právě pro Vás Vám přijdou mailem):

• Výuka pro 1. část studentů programu Pedagogika proběhne 16. 9. od 9.30 do 22:00.
  • Výuka pro 2. část studentů programu Pedagogika 17. 9. od 9.30 do 22:00.

Pro studenty Sociální pedagogiky a poradenství je bloková výuka 19. 9. od 9.30 do 22:00.

Začátek je vždy v učebně C43.

Více informací naleznete zde nebo v PDF souboru níže.

Těšíme se na Vás,
vyučující, studenti i absolventi Ústavu pedagogických věd