Důležité upozornění k odevzdávání diplomových prací (JS 2020)

20. 4. 2020

Milé studentky, milí studenti,

s ohledem na stávající situaci (a v návaznosti na mimořádná opatření související s šířením nemoci COVID-19) dochází v tomto semestru ke změně v odevzdávání bakalářských a magisterských diplomových prací: Všechny závěrečné práce se odevzdávají pouze v elektronické podobě v IS MUNI!

Pokud se tedy chystáte v jarním semestru 2020 odevzdat závěrečnou diplomovou práci a přistoupit k státní závěrečné zkoušce na ÚPV FF MU, dodržte, prosím, postup, který byl všem studentům zapsaným do předmětů Magisterská/Bakalářská diplomová práce v jarním semestru 2020 zaslán prostřednictvím IS.

Pokud Vám dopis nepřišel, obraťte se prosím na garanta oboru, případně na sekretariát ÚPV FF MU.