Informační schůzka k mobilitám v rámci programu Erasmus +

Zveme vás na informační schůzku zaměřenou na výjezdy v rámci programu Erasmus +.

30. 10. 2023

Přemýšleli jste nad semestrem v zahraničí, ale nevíte, kam a co je pro to potřeba to udělat? Máte jiné dotazy? Nebo byste si jen rádi poslechli prezentaci zástupců zahraniční univerzity?

Dnes 30.10. budete mít jedinečnou možnost se dozvědět více o výjezdech v rámci Erasmu, zjistit odpovědi na své otázky a seznámit se se zástupci University of Bamberg, kteří svou univerzitu představí.

Hosté naší schůzky budou prof. Karl-Heinz Gerholz a Martina Zier z University of Bamberg, kteří nám svou univerzitu blíže představí.

Schůzka proběhne dnes 30.10. od 14:00 v učebně C43.

Na viděnou,

Tereza Vengřinová

Koordinátorka pro mezinárodní mobilitu na ÚPV