Odevzdávání diplomových prací na ÚPV – jarní semestr 2024 (SZZ červen 2024)

Milé studentky, milí studenti,

níže naleznete podrobné pokyny pro odevzdání diplomové práce, pokud se chystáte ke státním závěrečným zkouškám v jarním semestru 2024.

25. 3. 2024

ZÁVĚREČNÉ PRÁCE SE ODEVZDÁVAJÍ V TIŠTĚNÉ PODOBĚ NA SEKRETARIÁT ÚPV A V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ DO ARCHIVU ZÁVĚREČNÝCH PRACÍ V IS.

Informace k tištěné verzi práce:

• Odevzdání tištěných verzí závěrečných prací proběhne na sekretariátu ÚPV FF MU v úterý 30. dubna 2024 v době od 9 do 12 hodin a od 13 do 16 hodin (budova C, 4. patro, kancelář C433).
  • Práci může na sekretariát odevzdat i pověřená osoba (není potřeba plná moc).
  • S předstihem (nejlépe ihned) si zkontrolujte zadání práce v rozpisu témat v IS. V IS musí být zadán jak český, tak i anglický název práce. Český název práce zadaný v IS musí být identický s českým názvem práce, který uvádíte v odevzdávané práci. Nesplnění těchto podmínek znamená, že práci nelze převzít a udělit zápočet (viz Co je třeba zařídit před státní zkouškou?). V případě, že potřebujete změnit název práce v rozpisu témat, kontaktujte obratem svého vedoucího.
  • Tištěná práce se odevzdává v jednom vyhotovení např. v kroužkové vazbě, v termovazbě, ve spirálové vazbě, v lepené vazbě (není nutná knižní vazba s pevnými deskami). Doporučen je oboustranný tisk. Práce bude studentovi vrácena zpět po obhajobě.

Informace ke vkládání práce do Archivu závěrečných prací v IS:

• S dostatečným předstihem před odevzdáním diplomové práce si zkontrolujte, že máte v IS otevřen Archiv (agendu Archivů řeší Studijní oddělení).
  • Do Archivu nahrajte: závěrečnou práci, anotaci česky, anotaci anglicky, klíčová slova. Při nahrávání souborů buďte trpěliví, naplnění archivu se zpravidla projeví s časovou prodlevou. Není žádoucí práci nahrávat opakovaně!
  • Archiv je třeba naplnit nejpozději do 30. 4. 2024 (včetně)!

Upozornění:

• Student nese podle SZŘ MU zodpovědnost za shodnost odevzdané tištěné a elektronické verze práce.
  • Státní závěrečné zkoušky budou probíhat v období od 3. do 14. 6. 2024.
  • Nezapomeňte se přihlásit ke zkušebnímu termínu v předmětu Státní závěrečná zkouška v IS.
  • Přesný harmonogram bude včas upřesněn a zveřejněn na webových stránkách ÚPV FF MU (v druhé polovině května 2024).