O cenu G. A. Lindnera – výsledky soutěže 2017

13. 11. 2017

Dne 13. 11. 2017 proběhla na Ústavu pedagogických věd již tradiční soutěž o nejlepší studentskou práci O cenu G. A. Lindnera. V tomto roce v kategorii obhájených bakalářských prací.

Do soutěže se přihlásilo 9 prací, porota ve složení Klára Záleská, Jana Navrátilová a Ingrid Čejková pět z nich poslala do finálového kola.

Výsledky finálového kola

1. místo: Eva Meiringerová s prací na téma Školství v 60. - 90. letech 20. stol. pohledem žáků škol ve Znojmě.

2. místo: Jana Vašáková s prací na téma Míra prokrastinace a její spojitost s postoji k plagiátorství u vysokoškolských studentů.

3. místo: Eliška Lízalová s prací na téma Vzdělávání Montessori pedagogů.

4. - 5. místo: Katarína Rozvadská s prací na téma Domácí vzdělávaní z pohledu rodičů v České republice a na Slovensku a Markéta Vazačová s prací na téma Montessori mateřská škola: Analýza volné práce předškolních dětí.

Všem soutěžícím děkujeme za jejich aktivní účast a vítězům blahopřejeme.