Dílna expertů: Makerspace - nové možnosti ve výuce Digited

Makerspace se stává součástí výuky bakalářského studia Pedagogiky se specializací na digitální technologie ve vzdělávání (Digited).

14. 12. 2023

Naši studenti se seznamují s možnostmi a technologiemi v Makerspace, aby si je pak mohli vyzkoušet. Následně přemýšlejí, jak využívat dostupné technologie ve vzdělávání, jak jejich možnosti přiblížit studentům i vyučujícím na různých stupních škol.
Makerspace umožňuje realizovat našim studentům praxi, ale na téma Makerspace a jeho využití ve vzdělávání jsou vypsána v IS i témata diplomových prací. Spolupráce s knihovnou FF MU nám tak dává nové možnosti ve výuce.