Nová kniha doktora Libora Juhaňáka: Analytika učení a data mining ve vzdělávání v kontextu systémů pro řízení výuky

V edici Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity právě vychází monografie doktora Libora Juhaňáka Analytika učení a data mining ve vzdělávání v kontextu systémů pro řízení výuky.

23. 3. 2023

Publikace nabízí základní vhled do oblastí označovaných jako analytika učení a data mining ve vzdělávání a mimo jiné představuje používané metody či aktuální směry výzkumu napříč oběma oblastmi. Autor navíc doplňuje tři konkrétní příklady analýz, při kterých byly využity výzkumné metody z těchto oblastí v kontextu systémů pro řízení výuky.

Knihu si můžete zakoupit v Munishopu a najdete ji i v naší knihovně.