Pozvánka na andrawebinář EPALE určených studentům a pedagogům andragogických kateder (11. 10. 2022 v čase 18–19 hod.)

23. 9. 2022

Vážení kolegové,

připravili jsme další ze série andrawebinářů EPALE určených studentům a pedagogům andragogických kateder.

Uskuteční se 11. 10. 2022 v čase 18–19 hod. na téma Co vše se nám mění pod rukama a proč (úvaha na směrování vzdělávání). Lektorem bude známá osobnost světa vzdělávání a HR, autor řady knih, lektor, psycholog a jednatel společnosti MotivP, PhDr. František Hroník.

Jak se mění prostředí a jak na to odpovídají organizace? Proč je doba emoční? Jaké dovednosti a kompetence jsou potřebné? Jak se změnilo pojímání emocí a co jsou morální emoce? Jaké jsou kompetence budoucnosti? A proč servant leadership?
Registrace je možná zde: https://us06web.zoom.us/.../reg.../WN_crt-rDAhQOWX4fYb4hWk1g

Neváhejte! Těšíme se na Vaši účast.