Vyhlášení výběrového řízení na zahraniční studijní pobyty v rámci programu ERASMUS+ pro jarní semestr akademického roku 2022/2023

23. 5. 2022

Dneškem počínaje je možné se přihlásit na studijní program Erasmus + pro jarní semestr akademického roku 2022/2023! Přihlášky vyplňujte do 20.6.2022 v ISOISu: https://isois.ois.muni.cz/cs/outgoing-application/application/.

Přejeme dobrou volbu zahraniční univerzity.

Ústav pedagogických věd Filozofické fakulty MU  vyhlašuje výběrové řízení pro tyto partnerské univerzity:

Město

Zahraniční univerzita

Úroveň studia v době výjezdu

Počet volných

University of Latvia

Bc./Mgr./PhD

1

* Znalost tamního oficiálního jazyka výhodou – velmi omezená nabídka předmětů v angličtině

Termín výběrového řízení na zahraniční studijní pobyty v rámci programu ERASMUS +
pro jarní semestr akademického roku 2022/2023:
23.5.2022–20.6.2022

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

1. Vyplňte elektronickou přihlášku prostřednictvím systému ISOIS na: https://isois.ois.muni.cz/cs/outgoing-application/application/
  2. Součástí elektronické přihlášky je přiložení motivačního dopisu, ve kterém je vhodné zdůvodnit zájem o studium v zahraničí.
  3. Vyplněnou přihlášku s přílohou nezapomeňte odeslat do 20.6.2022 (do 23:59).
  4. O výsledcích výběrového řízení budou všichni vybraní studenti informováni do 27.6.2022 prostřednictvím e-mailu, který bude nutné potvrdit na základě uvedeného odkazu.

V případě dotazů či nejasností se můžete obrátit na Terezu Vengřinovou: vengrinova@phil.muni.cz