Soutěž studentských prací: O cenu vedoucího Ústavu pedagogických věd

15. 11. 2022

Po dvou letech se nám opět vrací do off-line prostředí soutěž studentských prací O cenu vedoucího Ústavu pedagogických věd. Pro letošní ročník byly vybrány tři studentské práce, ty nejlepší z nejlepších. Své bakalářské práce představí a o cenu vedoucího ústavu pedagogických věd se budou ucházet studentky oboru Sociální pedagogika a poradenství a Pedagogika. Soutěž bude probíhat ve čtvrtek 1. 12. 2022 od 10 do 12 hodin v D22. Pokud jste právě v horlivém procesu psaní své bakalářské práce, chcete podpořit své kolegyně nebo se rádi dozvíte něco nového o zajímavých výzkumech, neváhejte se na akci dostavit, budete vítáni. Více o předchozích ročnících této soutěže naleznete zde.