Soutěž studentských prací: O cenu vedoucího Ústavu pedagogických věd

Dali jste si záležet na své bakalářské práci a máte za to, že se Vám povedla?

Chtěli byste publikovat článek v odborném vědeckém časopise?

Pak pro vás máme skvělou nabídku.

Ústav pedagogických věd každoročně oceňuje nejlepší studentské tvůrčí výkony v pedagogických vědách prostřednictvím soutěže studentských prací: O cenu vedoucího Ústavu pedagogických věd (dříve Ocenu G. A. Lindnera).

Soutěž je určena pro všechny studenty bakalářského studijního programu a to jak v prezenční tak i kombinované formě studia. Do soutěže jsou přijímány původní studentské vědecké práce teoretické a empirické povahy. Nejlepší práce budou nabídnuty k publikování v recenzovaném časopise Studia paedagogica. Vítězové soutěže budou také oceněni hodnotnými cenami a zahrnuti nehynoucí slávou.

Záznam z předávání cen v roce 2020

V roce 2020 proběhlo předávání cen online a my vám zde rádi sdílíme záznam z tohoto krásného online setkání a všem oceněným i nominovaným srdečně gratulujeme!

Výsledky proběhlých ročníků