Hledáte právě praxi a chcete získat i něco navíc? Absolvujte praxi s Cestou pro mladé!

Cesta pro mladé je název projektu, který aktuálně řeší Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV.  Cílem tohoto projektu je realizace studentských stáží v oboru studia daného studenta.

8. 1. 2018 Lenka Hloušková

Na základě dohody s Ústavem pedagogických věd FF MU můžete vybranou stáž absolvovat jako povinnou praxi v rámci svého studia (Sociální pedagogika a poradenství, Andragogika). Po dobu stáže je z projektu propláceno cestovné a ubytování, takže si můžete najít a absolvovat stáž kdekoliv v České republice. Součástí stáže je kurz měkkých kompetencí a individuálně vedený poradenský rozhovor.  Pro Vaši představu: stáž je možné realizovat například na pozicích Sociální pracovník, Vychovatel, Pedagog volného času, Personalista atd.

Více informací a aktuální nabídku stáží najdete na www.cestapromlade.cz.

V případě, že byste nenašli vhodnou stáž, můžete kontaktovat Mgr. Markétu Lasovskou, marketa.lasovska@fdv.cz, 778 439 640.

V případě, že byste chtěli stáž absolvovat jako praxi v rámci studia Sociální pedagogika a poradenství, kontaktujte Mgr. Lenku Hlouškovou, Ph.D. hlouskov@phil.muni.cz

V případě, že byste chtěli stáž absolvovat jako povinnou praxi v rámci studia Andragogika, kontaktujte Mgr. Kláru Harvánkovou harvankova@phil.muni.cz