Medaile České školní inspekce Za zásluhy o rozvoj kvality vzdělávání

9. 12. 2016

Ve čtvrtek 8. prosince 2016 uspořádali Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu ČR a Česká školní inspekce slavnostní setkání u příležitosti čtvrtstoletí působení tohoto úřadu jakožto národní autority v oblasti hodnocení a kontroly kvality a efektivity počátečního vzdělávání v České republice. Součástí slavnostního setkání, které se uskutečnilo v Hlavním sále Senátu Parlamentu ČR, bylo také předávání medailí Za zásluhy o rozvoj kvality vzdělávání, které byly uděleny čtyřem významným osobnostem.

Medaili obdržel také děkan Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, přední český odborník v oblasti pedagogiky, prof. PhDr. Milan Pol, CSc. Srdečně gratulujeme!

Odkaz na ceremoniál zde.