Odborný seminář o skupinovém koučování

1. 2. 2014

Ve dnech 30. ledna až 1. února 2014 pořádal Ústav pedagogických věd FF MU seminář zaměřený na podporu dovedností vedoucích pracovníků škol poskytovat zpětnou vazbu a vést skupinové koučování na základě kompetenčního profilu. Seminář byl realizovaný v rámci projektu PROFLEC (Professional Learning through Reflection Promoted by Feedback and Coaching – více zde), jehož je Ústav pedagogických věd partnerem.

Akce se zúčastnily tři desítky lektorů, koučů a lídrů škol, kteří zastupovali instituce devíti zemí – Austrálie, České republiky, Dánska, Kypru, Norska, Španělska, Švédska, Švýcarska a Velké Británie.