Adaptační programy pro studenty prvního ročníku bakalářských studijních programu

Sdílíme informace k adaptačním programům pro studenty prvního ročníku bakalářských studijních programů, které se uskuteční v Orientačním týdnu.

8. 7. 2024

Adaptační program pro program Pedagogika bude probíhat 9. září 2024 a program pro studenty Sociální pedagogiky a poradenství 10. září 2024, vždy od 9:00 do 20:00 hodin. Registrace účastníků proběhne od 8:30 před budovou B, program bude začínat v učebně B2.23. Účast na programech je povinná.

Bude se jednat o jednodenní fyzicky nenáročný program v prostorách fakulty a přilehlém okolí, při němž budete mít příležitost zeptat se na vše, co Vás zajímá, a poznat své nové učitele a spolužáky.

Během dne Vám bude k dispozici drobné občerstvení, ale hlavní jídla si prosím zajistěte sami, ať již v obědové přestávce v některé z přilehlých restaurací, či z vlastních zdrojů (na fakultě je k dispozici mikrovlnka i příjemná místa pro konzumaci vlastního jídla).

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte Mgr. Jakuba Vlčka (jakub.vlcek@phil.muni.cz).