Důležité upozornění k odevzdávání diplomových prací (JS 2021)

6. 4. 2021

Milé studentky, milí studenti,

odevzdávání diplomových prací studentů ÚPV je v jarním semestru 2021 stanoveno v řádném termínu dle harmonogramu FF MU, tedy do 30. 4. 2021 pro studenty, kteří se chtějí přihlásit k SZZ v červnu a do 30. 6. 2021 pro studenty, kteří se chtějí přihlásit k SZZ v září. (Pozn.: V jarním semestru 2021 se studenti mohou mimořádně sami rozhodnout, zdali si podají přihlášku k SZZ v červnovém, nebo v zářijovém termínu.)

Všechny závěrečné práce se odevzdávají POUZE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ do Archivu závěrečných prací v IS MUNI!

Pokud se tedy chystáte v jarním semestru 2021 odevzdat závěrečnou diplomovou práci a přistoupit k státní závěrečné zkoušce na ÚPV FF MU, dodržte, prosím, POSTUP, který byl všem studentům zapsaným do předmětů Magisterská/Bakalářská diplomová práce zaslán prostřednictvím IS.

Pokud Vám dopis nepřišel (např. z důvodu neaktivního studia), obraťte se na sekretariát ÚPV FF MU.

Upozornění:

• Nezapomeňte se také přihlásit ke zkušebnímu termínu v předmětu Státní závěrečná zkouška v IS MUNI.
  • Státní závěrečné zkoušky budou probíhat v období 14. 6. – 25. 6. 2021 a 1. 9. – 10. 9. 2021.
  • Přesný harmonogram bude včas upřesněn a zveřejněn na stránkách ÚPV FF MU.