Důležité upozornění k odevzdávání diplomových prací (PS 2020)

5. 11. 2020

Milé studentky, milí studenti,

odevzdávání diplomových prací studentů ÚPV je v podzimním semestru 2020 stanoveno v řádném termínu dle harmonogramu FF MU, tedy do 30. 11. 2020 (včetně).

Všechny závěrečné práce se odevzdávají POUZE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ V IS MUNI!

Pokud se tedy chystáte v podzimním semestru 2020 odevzdat závěrečnou diplomovou práci a přistoupit k státní závěrečné zkoušce na ÚPV FF MU, dodržte, prosím, POSTUP, který byl všem studentům zapsaným do předmětů Magisterská/Bakalářská diplomová práce v podzimním semestru 2020 zaslán prostřednictvím IS.

Pokud Vám dopis nepřišel, obraťte se prosím na sekretariát ÚPV FF MU, případně na garanta oboru.

Upozornění:

• Nezapomeňte se také přihlásit ke zkušebnímu termínu v předmětu Státní závěrečná zkouška v IS MUNI.
  • Státní závěrečné zkoušky budou probíhat v období 8. 2. – 19. 2. 2021.
  • Přesný harmonogram bude včas upřesněn a zveřejněn.