Odevzdávání diplomových prací a státní závěrečné zkoušky na ÚPV (JS 2021 – září, řádný termín)

28. 5. 2021

Milé studentky, milí studenti,

termín odevzdání závěrečných prací pro studenty ÚPV, kteří se chystají k SZZ v září 2021, je stanoven do 30. 6. 2021 (nejpozději).

• Všechny závěrečné práce se odevzdávají POUZE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ do Archivu závěrečných prací v IS MUNI!
  • Státní závěrečné zkoušky se budou konat v termínu 1. – 10. 9. 2021. Přesný rozpis bude zveřejněn v průběhu srpna 2021.
  • Nezapomeňte se přihlásit k odpovídajícímu zkušebnímu termínu v předmětu Státní závěrečná zkouška v IS MUNI.
  • Dodržte, prosím, POSTUP, který byl všem studentům zapsaným do předmětů Magisterská/Bakalářská diplomová práce zaslán prostřednictvím IS. Pokud Vám dopis nepřišel (např. z důvodu neaktivního studia), obraťte se na sekretariát ÚPV FF MU.

Sledujte webové stránky Ústavu pedagogických věd, Filozofické fakulty a celé Masarykovy univerzity, kde najdete informace ohledně aktuálních opatření.