Odevzdávání diplomových prací a státní závěrečné zkoušky na ÚPV (JS 2022 – září)

5. 6. 2022

Milé studentky, milí studenti,

termín odevzdání závěrečných prací pro studenty ÚPV, kteří se chystají k SZZ v září 2022, je stanoven do středy 29. 6. 2022. Všechny závěrečné práce se odevzdávají POUZE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ do Archivu závěrečných prací v IS!

Pokud se chystáte v tomto termínu odevzdat závěrečnou diplomovou práci a přistoupit k státní závěrečné zkoušce na ÚPV FF MU, dodržte, prosím následující postup:

  • Zkontrolujte si zadání práce v IS. V IS musí být zadán jak český, tak i anglický název práce. Český název práce zadaný v IS musí být identický s českým názvem práce, který uvádíte v odevzdávané práci. Nesplnění těchto podmínek znamená, že práci nelze převzít a udělit zápočet (viz Co je třeba zařídit před státní zkouškou?).
  • S dostatečným předstihem před odevzdáním diplomové práce si zkontrolujte, že máte v IS otevřen Archiv (agendu Archivů řeší studijní oddělení).
  • Do Archivu nahrajte: závěrečnou práci, anotaci česky, anotaci anglicky, klíčová slova. Při nahrávání souborů buďte trpěliví, naplnění archivu se zpravidla projeví s časovou prodlevou. Není žádoucí práci nahrávat opakovaně!
  • POZOR, DŮLEŽITÉ!!! Po vložení práce do Archivu (vložení nejpozději do 29. 6. 2022 do půlnoci) napište obratem na sekretariát ÚPV e-mail s žádostí o potvrzení převzetí závěrečné práce a zapsání zápočtu za odevzdání práce (e-mail zasílejte na obě adresy: juricova@phil.muni.cz, zelena@phil.muni.cz).
    Žádost zasílejte ze svého oficiálního univerzitního e-mailu a v žádosti uveďte své jméno a příjmení, UČO a obor studia/studijní program.
  • Vyčkejte na potvrzení e-mailem, že vaše závěrečná práce byla v pořádku převzata a byl vám zadán zápočet.

Upozornění:

  • Nezapomeňte se přihlásit ke zkušebnímu termínu v předmětu Státní závěrečná zkouška v IS.
  • Státní závěrečné zkoušky budou probíhat v období od 5. 9. do 8. 9. 2022.
  • Přesný harmonogram bude včas upřesněn a zveřejněn na stránkách ÚPV FF MU v průběhu srpna.

V případě dotazů kontaktujte sekretariát ÚPV FF MU.

Děkujeme a přejeme hodně štěstí!
Petr Hlaďo
zástupce vedoucího ÚPV FF MU

 

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info