Přehled programů pro studenty na začátku podzimního semestru 2023

8. 9. 2023

V týdnu 11.-15. září pro Vás Filozofická fakulta připravila řadu zajímavých aktivit, ke kterým se můžete připojit, jejich přehled naleznete zde. Výuka podle rozvrhu se nekoná na celé FF MU.

Výukové aktivity na Ústavu pedagogických věd začínají v týdnu od 18. září. Výuka v tomto týdnu podle rozvrhu se nekoná, protože vyučující pro studenty prvních ročníků připravují následující povinné adaptační programy pro studenty prvních ročníků prezenčního studia. Výuka na ostatních pracovištích (např. zajišťující výuku jazyků, tělocviku či filozofie) probíhá dle rozvrhu.

Přehled adaptačních programů v týdnu 18. - 22. září

• Schůzka se studenty prvních ročníků v pondělí 18. 9. ve 12:00 v učebně B2.43 jsou zváni všichni, kteří na Ústavu pedagogických věd studují v prvním ročníku, ať již v bakalářském či magisterském programu.

Adaptační programy pro prezenční studenty prvního ročníku bakalářského studia:

• Adaptační program pro bakalářské studenty prvního ročníku programu Pedagogika proběhne v úterý 19. 9. v učebně C43 a okolí fakulty od 9:00-20:00. Účast na programu je povinnou součástí předmětu Obecná pedagogika.
  • Adaptační program pro bakalářské studenty prvního ročníku programu Sociální pedagogika a poradenství proběhne ve čtvrtek 21. 9. v učebně C43 a okolí fakulty od 9:00-20:00. Účast na programu je povinnou součástí předmětu Obecná pedagogika.

Adaptační programy pro prezenční studenty prvního ročníku navazujícího magisterského studia:

• Pedagogický Magistart je povinný program pro studenty prvního ročníku magisterského programu Pedagogika, bude probíhat v pondělí 18. 9. v učebně C43 a přilehlém okolí v čase 14:00-20:00.
  • Sociálně-pedagogický Magistart je povinný program pro studenty prvního ročníku magisterského programu Sociální pedagogika a poradenství, bude probíhat ve středu 20. 9. v učebně C43 a přilehlém okolí v čase 14:00-20:00.
  • Andragogický Magistart je povinný program pro studenty prvního ročníku magisterského programu Andragogika, bude probíhat ve čtvrtek 21. 9. v učebně C41 a přilehlém okolí v čase 14:00-20:00.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme Vám, ať do nového semestru dobře vykročíte!