Prezentace ze schůzky se studenty I. ročníků Pedagogiky, Sociální pedagogiky a poradenství a Andragogiky

Zveřejňujeme prezentaci ze schůzky se studenty I. ročníků. Pokud jste se schůzky nemohli účastnit, doporučujeme projít si alespoň tuto prezentaci.

8. 10. 2020

Níže najdete jak prezentaci ze schůzky pro studenty I. ročníků bakalářského studia konané ve středu 7. 10. 2020, tak rovněž prezentaci ze schůzky pro studenty I. ročníků navazujícího magisterského studia, která se konala v pátek 9. 10. 2020.

V prezentacích najdete řadu důležitých informací, některé obrázky pak slouží jako odkazy na další vybrané zdroje informací.

Prezentace pro studenty I. ročníků bakalářského studia

Prezentace pro studenty I. ročníků navazujícího magisterského studia