Soutěž studentských prací o cenu Cena G. A. Lindnera 2017

7. 10. 2017

Dali jste si záležet na své bakalářské práci a máte za to, že se povedla? V tom případě se přihlaste do soutěže o cenu G. A. Lindnera a utkejte se s ostatními studenty o možnost publikovat své téma v recenzovaném časopise Studia paedagogica, sadu odborných knih a časopisů, a finanční obnos.

Přihlaste svoji práci nejpozději do 31. 10. 2017 na mejlu cejkova@phil.muni.cz. Součástí přihlášky musí být jméno a učo autora práce, název práce, práce v elektronické podobě, a odkaz do ISu. Je také možné, že budete přihlášeni vaším školitelem, o čemž budete informováni.

Poté proběhne dvoukolové hodnocení přihlášených prací. V prvním kole bude přihlášené práce hodnotit odborná porota složená z členů Ústavu pedagogických věd, která vybere nejlepší práce do finálového kola, které proběhne na Ústavu pedagogických věd v Týdnu vědy (od 13. do 16. 11. 2017). Finálové kolo bude spočívat v krátké prezentaci práce a následné diskusi s porotou a publikem. Bezprostředně poté se uskuteční vyhlášení vítězů, předání cen, a neutichající potlesk publika.

Podrobnější informace najdete na stránce soutěže nebo je poskytne Mgr. Ingrid Čejková.

Těšíme se na vaše skvělé práce!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info