Tento týden proběhly adaptační programy pro prezenční studenty prvního ročníku bakalářského studia

Ústav pedagogických věd i letos pořádal oblíbené adaptační dny pro studenty bakalářských studijních programů Pedagogika a Sociální pedagogika a poradenství. Akce proběhla v prostorách fakulty a přilehlém okolí. Studenti měli příležitost poznat své nové učitele i spolužáky.

13. 9. 2024

Adaptační program pro program Pedagogika proběhl 9. září 2024 a program pro studenty Sociální pedagogiky a poradenství 10. září 2024.

Studenti měli příležitost poznat své nové učitele a spolužáky a zeptat se na vše, co je zajímalo. Během dne bylo k dispozici i drobné občerstvení.