Termíny odevzdání diplomových prací a státních závěrečných zkoušek na ÚPV (JS 2021)

1. 3. 2021

Milé studentky, milí studenti,

s ohledem na přetrvávající nepříznivý vývoj epidemiologické situace pro vás máme několik důležitých informací a termínů k SZZ v jarním semestru 2021:

• Termín odevzdání diplomových prací pro studenty ÚPV je stanoven do 30. dubna 2021 včetně.
  • Státní závěrečná zkouška se pak bude konat v druhé polovině června 2021.
  • Můžete se ale rozhodnout práci odevzdat do 30. června 2021 (nejpozději). V takovém případě budete moci přijít ke Státní závěrečné zkoušce, která bude vypsána v první polovině září 2021.
  • Práce odevzdávejte výhradně v elektronické podobě v IS MUNI.
  • K přistoupení k SZZ je zapotřebí se přihlásit na odpovídající zkušební termín předmětu Státní závěrečná zkouška (budou včas vypsány v IS MUNI).

Sledujte webové stránky Ústavu pedagogických věd, Filozofické fakulty a celé Masarykovy univerzity, kde najdete informace ohledně aktuálních opatření.