Úvodní programy pro nově nastupující studenty na podzim 2022

Milí studenti prvních ročníků, aby vám studium na naší katedře začalo co nejpříjemněji a nejefektivněji, Ústav pedagogických věd pro vás připravuje uvítací informativní, adaptační a motivační programy!

4. 8. 2022

Nejprve proběhne úvodní Orientační setkání 12. září v učebně B2.23. To je společné pro všechny studenty Ústavu pedagogických věd, dozvíte se zde základní informace užitečné pro jakýkoli program, v bakalářském či magisterském studiu. Schůzka nebude delší než dvě hodiny.

• Pro studenty prvních ročníků prezenčních bakalářských programů proběhnou jednodenní Adaptační programy.

Pro studenty programu Pedagogika proběhne akce v úterý 20.9. od 9:00 a pro studenty programu Sociální pedagogika a poradenství ve čtvrtek 22.9. od 9:00. Oba Adaptační programy budou probíhat v učebně C43 a v okolí fakulty. Adaptační programy v celém rozsahu jsou povinnou součástí předmětu Obecná pedagogika. V den, kdy probíhá adaptační program, jsou studenti automaticky omluveni z veškeré výuky na ÚPV. Aktuální informace naleznete na FB ÚPV a na Instagramu.

• Pro studenty prvních ročníků prezenčních magisterských programů jsou připraveny akce s názvem Magistart.

Budou probíhat vždy v učebně C43 od 14 do 20 hodin. Pro prezenční program Pedagogika se uskuteční Magistart 13.9., pro prezenční program Sociální pedagogika a poradenství 14.9. a pro prezenční program Andragogika 15.9. Opět platí, že v uvedené časy jsou studenti omluveni z veškeré výuky na ÚPV.

Všem studentům prvních ročníků přejeme hladký vstup do studia!