Výuka na ÚPV v podzimním semestru 2023

8. 9. 2023

První týden semestru (18. 9. až 22. 9. 2023) bude probíhat Orientační týden pro prezenční studenty 1. ročníků. V PREZENČNÍM STUDIU V TOMTO TÝDNU NA ÚPV NEPROBÍHÁ STANDARDNÍ VÝUKA. Výuka v tomto týdnu se podle rozvrhu nekoná, protože vyučující pro prezenční studenty prvních ročníků připravují povinné adaptační programy. Výuka na ostatních pracovištích (např. zajišťující výuku jazyků, tělocviku či filozofie) probíhá dle rozvrhu. Informace o programech pro studenty naleznete zde.

Výuka v kombinovaném studiu začíná 22. 9. 2023 dle rozvrhu (viz https://pedagogika.phil.muni.cz/studium/rozvrhy-pro-kombinovane-studium).

V týdnu od 13. 11. do 19. 11. 2023 probíhá tzv. Čtecí týden. Jednotliví vyučující Vám zadají literaturu k samostudiu. V TOMTO TÝDNU NA ÚPV NEPROBÍHÁ STANDARDNÍ VÝUKA (vše se dozvíte v jednotlivých kurzech).