Soutěž bakalářských prací: O cenu vedoucího Ústavu pedagogických věd 2022

1. 12. 2022

Dne 1. 12. 2022 Ústav pedagogických věd v čele s vedoucím Mgr. Romanem Švaříčkem Ph.D. ohodnotil nejlepší bakalářské práce za předchozí akademický rok. Proběhla totiž opět Soutěž bakalářských prací: O cenu vedoucího Ústavu pedagogických věd. Více jak 10 studentů a studentek obdrželo za svou bakalářskou práci ohodnocení A. Z nich pak komise, v tomto roce ve složení prof. Mgr. Klára Šeďová, Ph.D., Mgr. Roman Švaříček Ph.D. a Mgr. Eliška Sobotková, vybrala tři studentky, které prošly nejužším výběrem a dostaly se tak až do kýženého finále. Své práce studentky odprezentovaly před svými mladšími kolegy dnes v dopoledních hodinách. Vyvrcholením celé akce bylo vyhlášení výsledků. Vítězky soutěže získaly hodnotné ceny a byly odměněny potleskem všech přítomných. Všem oceněným moc gratulujeme a přejeme jim mnoho studijních úspěchů.

Pořadí oceněných je následující:

Bc. Lenka Látová

Podvádění v době online výuky pohledem učitelů na gymnáziích

Vedoucí práce: prof. Mgr. Klára Šeďová, Ph.D.

Bc. Veronika Babyrádová

Proměna vybraných aspektů skupinové práce s ohledem na cíl skupinové práce

Vedoucí práce: Mgr. Karla Brücknerová, Ph.D.

Bc. Erika Benediková

Motivace osob ve výkonu trestu odnětí svobody k formálnímu vzdělávání

Vedoucí práce: Mgr. Tereza Vengřinová