O cenu G. A. Lindnera – výsledky soutěže 2018

12. 11. 2018

Dne 12. 11. 2018 proběhla na Ústavu pedagogických věd již tradiční soutěž o nejlepší studentskou práci O cenu G. A. Lindnera. V tomto roce v kategorii obhájených bakalářských prací.

Porota ve složení Ingrid Čejková, Jana Navrátilová a Klára Harvánková poslala šest z přihlášených prací do finálového kola.

Výsledky finálového kola

1. místo: Markéta Jelínková s prací na téma Rodiče jako hlavní aktéři rozhodování o odkladu školní docházky.

2. místo: Robin Blažek s prací na téma Dva otcové: Názory homosexuálních mužských párů na potencionální rodičovství.

3. místo: Karolína Koubková s prací na téma Názor vysokoškolských studentů na manželství.

4. - 6. místo:

Všem soutěžícím děkujeme za jejich aktivní účast a vítězům blahopřejeme.