O cenu G. A. Lindnera – výsledky soutěže 2014

4. 12. 2014

Ústav pedagogických věd každoročně oceňuje nejlepší studentské tvůrčí výkony v pedagogických vědách prostřednictvím soutěže studentských prací.V tomto

akademickém roce byla soutěž organizována společně s Katedrou pedagogiky (Pedagogická fakulta MU) a Katedrou pedagogiky a sportu (Fakulta sportovních studií MU). Soutěž byla otevřena pro všechny studenty bakalářského, magisterského a doktorského studijního programu na Masarykově univerzitě v prezenčním i kombinovaném studiu a probíhala ve třech kategoriích. Do kategorie A byly zařazeny ročníkové práce, v kategorii B se soutěžilo o nejlepší bakalářskou práci a kategorie C byla věnována pracím studentů doktorských studijních programů. Finálního kola se zúčastnili studenti z Pedagogické fakulty, Fakulty sportovních studií a z naší fakulty studenti Ústavu pedagogických věd.

Kategorie A – ročníkové práce

1. místo: Monika Soudková (Filozofická fakulta)
2. místo: Denis Chlapek (Fakulta sportovních studií)
3. místo: Olga Shytova (Pedagogická fakulta)