Workshop: Využití mediace při práci s rodinou

9. 11. 2021

Bezplatný workshop pro studenty všech studijních programů Ústavu  pedagogických věd FF MU!!

Cílem nabízeného workshopu je na základě praktických a konkrétních příkladů přiblížit průběh mediace, seznámit s jejími pravidly, postupy a jejími limity.
Co se dozvíte a jaké konkrétní informace získáte?
● základní znalosti řešení sporů mimosoudní cestou (mediace se využívá i ve sporech mezinárodních, rodinných, sousedských, firemních aj.)
● informace o práci s rodiči v rozchodové či rozvodové situaci
● informace o provázání mediace s dalšími službami v rámci inovativního projektu Spokojené dítě i po rozvodu. Využijeme praktické příklady, na nichž ukážeme, co lze v průběhu rodinné mediaci zažít.

Workshop se uskuteční v pondělí 15. 11. 2021, začátek v 16. 00 hodin, délka konání cca 90 minut. Akce se koná na Filozofické fakultě, areál A. Nováka 1, budova B, posluchárna B 2.43.

Workshop vedou lektoři Modré linky (www.modralinka.cz) zaměření na řešení či podporu v obtížných životních situacích.