Přednášky hostů

Eve Eisenschmidt: Future School – who is the leader?

Prof. Eve Eisenschmidt (Univerzita v Tallinnu, Estonsko) přednesla přednášku pro studenty ÚPV na téma Future School – who is the leader? Discussion based on Estonian educational context.

Dr. Markéta Levínská: Kam dál po otevřeném kódování

Dr. Markéta Levínská (Univerzita Hradec Králové) vedla tři metodologické workshopy na téma Kam dál po otevřeném kódování: Workshop o etnografickém psaní

Kari Smith: EDiTE Supervision Workshop

Prof. Kari Smith (Norwegian University of Science and Technology) vedla workshop určený pro školitele doktorandů v projektu European Joint Doctorate in Teacher Education (EDiTE-EJD).

Angelika Paseka: School development processes

Prof. Angelika Paseka (Univerzita v Hamburgu, Německo) vedla dva workshopy pro studenty ÚPV nazvané School development processes and how schools use innovations a Using documentary method for analyzing focus group-discussions.

Dominik Dvořák: Případové a longitudinální výzkumy

RNDr. Dominik Dvořák (Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání, Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy) vedl seminář pro doktorské studenty s názvem Případové a longitudinální výzkumy.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další