Přednášky hostů

 • Eve Eisenschmidt: Future School – who is the leader?

  Eve Eisenschmidt: Future School – who is the leader?

  Prof. Eve Eisenschmidt (Univerzita v Tallinnu, Estonsko) přednesla přednášku pro studenty ÚPV na téma Future School – who is the leader? Discussion based on Estonian educational context.

 • Dr. Markéta Levínská: Kam dál po otevřeném kódování

  Dr. Markéta Levínská: Kam dál po otevřeném kódování

  Dr. Markéta Levínská (Univerzita Hradec Králové) vedla tři metodologické workshopy na téma Kam dál po otevřeném kódování: Workshop o etnografickém psaní
 • Lenka Gajzlerová: Využití tabletů ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

  Lenka Gajzlerová: Využití tabletů ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

  Lenka Gajzlerová (Institut výzkumu inkluzivního vzdělávání, Pedagogická fakulta, MU) přednesla přednášku pro studenty ÚPV na téma Využití tabletů ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

 • Kari Smith: EDiTE Supervision Workshop

  Kari Smith: EDiTE Supervision Workshop

  Prof. Kari Smith (Norwegian University of Science and Technology) vedla workshop určený pro školitele doktorandů v projektu European Joint Doctorate in Teacher Education (EDiTE-EJD).

 • Angelika Paseka: School development processes

  Angelika Paseka: School development processes

  Prof. Angelika Paseka (Univerzita v Hamburgu, Německo) vedla dva workshopy pro studenty ÚPV nazvané School development processes and how schools use innovations a Using documentary method for analyzing focus group-discussions.

 • Zsuzsa Koltai: Museum learning and museum education

  Zsuzsa Koltai: Museum learning and museum education

  Dr. Zsuzsa Koltai (Fakulta kultury, vzdělávání a regionálního rozvoje Univerzity v Pécsi, Maďarsko) přednesla dvě přednášky pro studenty ÚPV nazvané Museums as places for lifelong learning (ke stažení zde) a New tendencies in museum learning and museum education (ke stažení zde).

 • Dominik Dvořák: Případové a longitudinální výzkumy

  Dominik Dvořák: Případové a longitudinální výzkumy

  RNDr. Dominik Dvořák (Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání, Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy) vedl seminář pro doktorské studenty s názvem Případové a longitudinální výzkumy.

 • Theo Wubbels: Interpersonal relationships in class

  Theo Wubbels: Interpersonal relationships in class

  Prof. Theo Wubbels (Fakulta sociálních a behaviorálních věd Utrechtské univerzity v Nizozemí) přednesl přednášku pro magisterské studenty Interpersonal relationships in class a vedl workshop pro doktorské studenty Research Questions, Theory and Method in Educational Research.

 • Grzegorz Mazurkiewicz: Educational leadership

  Grzegorz Mazurkiewicz: Educational leadership

  Doc. Grzegorz Mazurkiewicz (Jagellonská univerzita v Krakově, Polsko) přednesl přednášku pro magisterské studenty na téma Educational leadership: Contextual awareness and unexpected generosity a vedl workskhop As close as possible. Ethical and idealistic action research.

 • Justina Erčulj: Innovations in Education

  Justina Erčulj: Innovations in Education

  Doc. Justina Erčulj (National School for Leadership in Education, Lublaň, Slovinsko) přednesla přednášku s názvem: Innovations in Education: Slovenian case.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další